KONST / Litografier / Färglitografi 16143189
nr 1614 3189
Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Kustmotiv. Signerad, numrerad 50/190. Färglitografi, bildmått: 57x77 cm, yttermått inklusive ram: 67x87 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 22 april 2024
kl 20:51:12
22/4 20:46:12
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.000 kr
Göteborg 1.000 kr
Helsingfors 1.000 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor